setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Zapraszamy do współpracy.

 

Jesteśmy dystrybutorem generatora wody wodorowej H2. Zajmujemy się promocją wiedzy o zdrowotnych korzyściach z terapii wodą nasyconą wodorem – wodą H2. Odpowiemy na wszystkie pytania zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. Jeśli czegoś nie wiemy zawsze odsyłamy do źródeł i badań naukowych. Wiedza o leczniczym wpływie wodoru dopiero zaczyna docierać do milionów ludzi na świecie. Bądź z nami, wodór jest wszędzie, a tylko my mamy domowy generator wody H2.

Współpraca z Wami będzie przyjemnością.

Dystrybuujemy innowacyjny produkt prozdrowotny – generator wody wodorowej H2. Odpowiemy na wszelkie pytanie zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. Zapraszamy do współpracy sklepy, salony piękności, kluby sportowe i osoby prywatne. Zapraszamy również do korzystania z wiedzy dostępnej na stronach MHF Molecular Hydrogen Fundation – znajdziecie tam odpowiedzi autorytetów związanych z badaniami nad działaniem wodoru H2. Bądźmy w kontakcie.

Program partnerski HYGEN dla trenerów personalnych i dietetyków.

 

Jesteś trenerem personalnym lub dietetykiem?

Codziennie trenujesz i motywujesz do zdrowego trybu życia innych? Firma HYGEN zaprasza Cię do współpracy na atrakcyjnych warunkach finansowych. Zostań naszym partnerem i razem z nami promuj Wodę H2.

Pełną wiedzę o WodzieH2 z odniesieniami do źródeł naukowych i badań oraz generatorze WodyH2 RaRa.

Napisz do nas współpraca@wodah2.com.

Zapraszamy do współpracy.