setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Płatności oraz dostawa

Formy płatności

Generator WodyH2 można kupić wyłącznie przez internet.

Mamy dla Państwa wygodne formy płatności:

Dostawa i zwrot

Dostawa i zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty zakupy generatora WodyH2 RaRa jest bezpłatna na terenie Polski. Kup i sprawdź spokojnie w domu. Dostawa generatora na terenie krajów europejskich poza Polska jest płatna i różna w poszczególnych krajach.

Koszty dostawy przesyłki kurierskiej

Dostawa generatora RaRa na terenie Polski jest bezpłatna.

Dostawa dodatkowo płatna 150 zł brutto na teren następujących krajów: Anglia, Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Francja, Estonia Finlandia, Grecja, Hiszpania, Holandia Irlandia, Irlandia Północna, Litwa, Luksemburg, Lichtenstein, Łotwa, Madera, Niemcy, Włochy, Węgry, Portugalia, Szkocja, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Rumunia.

Dostawa dodatkowo płatna 330 zł brutto na teren następujących krajów: Białoruś, Bośnia Hercegowina, Gruzja, Islandia, Macedonia, Monako, Mołdawia, Norwegia, Rosja, Szwajcaria.

Dostawa dodatkowo płatna 500 zł brutto na teren następujących krajów:  Czarnogóra, Cypr, Izrael , Turcja, Ukraina.

Dostawa filtrów wymiennych do generatora RaRa jest bezpłatna jeśli  filtr dołączony jest do wysyłki generatora. Dostawa filtrów zamawianych oddzielnie na terenie Polski jest płatna 20 zł brutto, na terenie krajów europejskich jest płatna i zgodna z cennikiem firm kurierskich.