setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Dlaczego generator świeci się na pomarańczowo?

22 maja 2018 |

Dlaczego generator świeci się na pomarańczowo?

Są różne przyczyny z powodu których generator świeci się na pomarańczowo:

  • domaga się czyszczenia. Przycisk Cleaning służy do automatycznego czyszczenia urządzenia. Po każdorazowym przepływie 30 litrów wody, czerwone światło LED zamruga. Należy wtedy przycisnąć przycisk Cleaning przez 3 sekundy. Przez ok. 25 sekund z generatora wypłynie ok 250 ml wody, którą należy wylać. Funkcja czyszczenia może być użyta w każdej chwili.
  • zalany został czujnik wycieku wody. Czujnik wycieku wody (umieszczony jest na dolnej powierzchni obudowy). W wypadku wycieku wody lub zalania go od zewnątrz, czujnik bezpieczeństwa umieszczony na zewnętrznej powierzchni dna wykryje go. Czerwone i zielone diody LED będą migać na przemian a maszyna zatrzyma się. Należy wtedy wyjąć wtyczkę z gniazdka, wytrzeć oraz osuszyć czujnik bezpieczeństwa i podłączyć ponownie urządzenie do sieci elektrycznej. Zdarza się że trzeba poczekać aż woda wyschnie i wyparuje.
  • należy wymienić filtr. Szczegóły wymiany filtra znajdują się w instrukcji obsługi w zakładce GeneratorH2. Po wymianie filtra odłącz zasilanie, po czym przyciśnij i przytrzymaj przycisk H2 na pięć sekund w celu zrestartowania urządzenia. Problem powinien zniknąć po ponownym włączeniu zasilania.

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org