setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Zdrowie dla całej rodziny

23 marca 2017 |

Zdrowie dla całej rodziny

Wodorowe przepisy (kuchnia wodorowa)

Skoro już tyle wiemy o zaletach wody wodorowej należy jeszcze wskazać kilka zastosowań w życiu codziennym. Warto myć owoce, warzywa czy mięso w wodzie wodorowej dzięki temu będą lepiej oczyszczone ze szkodliwych substancji, a jednocześnie przedłuży to ich świeżość i dobry wygląd.
Potrawy gotowane na wodzie wodorowej mają ożywiony, wyrazistszy smak. Dotyczy to również napojów jak kawa czy herbata – od razu poczujecie głębszy delikatniejszy smak. Każdy kto kocha rośliny zauważy, że podlewane wodą wodorową kwitną piękniej, a kwiaty cięte stoją dłużej w wazonie ciesząc nasze oczy.

Więcej faktów:

Koniec z plastikiem, niech żyje wodór

Jest jeszcze sprawa, która dotyczy nie tylko nas ale całego świata. Jeśli mamy rodzinę, rocznie przynosimy do domu setki albo więcej plastikowych butelek z wodą pitną. Domowa produkcja wody wodorowej zwalnia nas z obowiązku dźwigania zgrzewek z wodą w plastikowych butelkach i co najważniejsze z utylizacją plastikowych odpadów. Pijąc wodę wodorową poprawiamy swoje samopoczucie i pomagamy światu w walce z plagą plastiku.

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org