setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Paliwo dla sportowców – woda wodorowa H2

23 marca 2017 |

Paliwo dla sportowców – woda wodorowa H2

Satysfakcja z treningu

Sport to zdrowie. Oczywiście wszyscy to wiemy i wiemy, że trening wywołuje zmęczenie organizmu. Paradoksalnie trenując ciężej produkujemy więcej wolnych rodników. Woda wodorowa dzięki najwyższemu współczynnikowi antyoksydacyjnemu spełnia funkcję rewitalizującą i poprawiającą efektywność treningu. Wszyscy sportowcy amatorzy i zawodowcy wiedzą, że przed, w trakcie i po treningu należy nawadniać organizm. Najskuteczniej robić to wodą wodorową.

Trenuj więcej, męcz się mniej

Jakość wody podawanej organizmowi ma zatem ogromny wpływ na samopoczucie trenującego i kondycję organizmu. Dodatkowo woda wodorowa sprzyja odkwaszaniu organizmu. A jak wiemy wysiłek fizyczny powoduje produkowanie kwasu mlekowego, który obniża pH mięśni czyli je zakwasza. W efekcie spada skuteczność treningu i w znacznym stopniu spowalniana jest regeneracja organizmu. Zatem aby zapobiegać niszczeniu komórek podczas treningu należy pić wodę wodorową w taki sam sposób jak pijemy zwykłą wodę lub napoje izotoniczne w trakcie treningu. Badania z ostatnich lat podkreślają również skuteczność wodoru w leczeniu wielu kontuzji i przeciążeń sportowych.

Trać masę, baw się dobrze (metabolizm po pierwsze/pierwsza przemiana)

Woda wodorowa ma również wpływ na metabolizm organizmu, co ma ogromne znaczenie dla osób rekreacyjnie uprawiających sport i starających się utrzymać prawidłową masę ciała. Woda wodorowa wspiera usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, poprawia samopoczucie i daje energię do działania.

Jeśli trenujesz musisz wzmacniać organizm wodą o właściwościach alkalicznych i antyoksydacyjnych. Likwiduj wolne rodniki i osiągaj cele sportowe!

Więcej:

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org