setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Woda Redox – czynnik pięknie znaczący

23 marca 2017 |

Woda Redox – czynnik pięknie znaczący

Redox – czynnik pięknie znaczący

O jakości wody pitnej w domach wiemy dziś bardzo wiele. Ufamy wodzie z kranu, jednak z myślą o zdrowiu kupujemy wody butelkowane. Niestety, na etykietach wspomnianych wód nie znajdziecie informacji o ich potencjale REDOX. A wygląda to tak, że zwykła woda ma potencjał REDOKS równy +400 mV, mineralna ok. +200 mV. Woda nasycona wodorem posiada potencjał redukcyjny ok. –200 mV do –400 mV. I to jest dowód mocy wody wodorowej H2 – ona wymiata… wolne rodniki.

Zdrowa skóra i piękne włosy

Ileż to wymyślono kremów, maseczek, masaży służących powstrzymaniu starzenia się skóry… Niestety coraz bardziej zatrute środowisko, zmienne warunki pogodowe i nie do końca zdrowy styl życia proces ten potęgują. Badacze dokonali ciekawego porównania użyto do niego wody mineralnej o właściwościach redukcyjnych i wody nasyconej wodorem. Okazało się, że obydwie wody miały pozytywny wpływ redukcyjny czyli zmniejszały utlenianie się naskórka. Woda wodorowa nawadnia skuteczniej organizm, a przez to również skórę dzięki temu cera staje się bardziej gładka, jędrna.

Warto jeszcze wspomnieć o doświadczeniu, niestety na myszach laboratoryjnych. Dokonano porównania wpływu promieni słonecznych na skórę nieowłosionych myszy część myto zwykłą wodą, drugą część wodą wodorową. Myszy myte w wodzie wodorowej miały wyraźnie mniejszy poziom uszkodzeń skóry, a w ich organizmach zanotowano zwiększoną aktywność antyoksydacyjną. Badanie to poszerzono o wpływ promieni UV na uszkodzenia komórek skóry – analiza tkanek wykazała, że kolagen typu 1 reagował dwukrotnie efektywnej w komórkach traktowanych wodą wodorową. Stąd też potwierdzenie przeciw zmarszczkowego wpływu wody wodorowej. Osoby z wrażliwą cerą, skłonną do stanów zapalnych powinny również codziennie myć twarz wodą wodorową.

Wysoki współczynnik REDOX wzmacnia również strukturę włosów (regeneruje mieszki włosowe) poprawiając ich wygląd, nadając połysk i elastyczność. Sprawdź generator wody Redox.

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org