setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Urządzenie do produkcji wody Redox

8 grudnia 2017 |

Urządzenie do produkcji wody Redox

Woda z kranu, woda z butelki – czy jest jeszcze jakaś alternatywa? Owszem – woda z urządzenia do produkcji wody Redox. Nie od dziś wiadomo, że spożywanie wody wodorowej H2 korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Dowiedz się, dlaczego warto zakupić generator wody H2.

Co warto wiedzieć o wodzie wodorowej?

Woda wodorowa to woda nasycona wodorem molekularnym. Aby wzbogacić wodę z kranu lub butelki wodorem, potrzebny jest generator wodoru. Od wielu lat woda wodorowa jest obiektem badań prowadzonych przez naukowców, głównie japońskich. Dziś wiadomo, że taka woda ma korzystny wpływ na cały organizm, a to dlatego, że:

  • jest przyswajalna (ma zrównoważony charakter),
  • ma ujemny potencjał Redox,
  • jest czysta (ma niską mineralizację),
  • ma neutralne pH.

Woda Redox jest w pełni bezpieczna – mogą ją pić zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Nie ma przeszkód, aby wykorzystać ją do mycia owoców i warzyw czy codziennej pielęgnacji np. włosów.

Dlaczego warto spożywać wodę wodorową?

Wystarczy tylko urządzenie do produkcji wody Redox, aby każdego dnia spożywać wodę wodorową. Korzyści płynących z wyboru właśnie tej wody jest wiele, co ma związek z jej właściwościami. Woda ta:

  • jest skutecznym antyoksydantem – wypłukuje wolne rodniki

Organizm człowieka ma niezwykłą zdolność do regeneracji. Upływ czasu sprawia jednak, że nasza skóra staje się mniej elastyczna, pojawiają się też pierwsze zmarszczki. Za starzenie się organizmu odpowiadają wolne rodniki, czyli reaktywne formy tlenu. Szczególnie groźny jest rodnik hydroksylowy, bo odpowiada on za ok. 90% chorób. Urządzenie do produkcji wody Redox nasyca wodę wodorem, a jej spożycie oznacza oczyszczenie organizmu z wolnych rodników.
Jak kształtuje się potencjał Redox poszczególnych wód? Zwykła woda z kranu ma potencjał wynoszący ok. +400mV, mineralna ok. +200mV, a woda nasycona wodorem molekularnym nawet -400mV. Potencjał Redox wody wodorowej jest zatem znacznie korzystniejszy, również w porównaniu do zielonej herbaty (ok. -80mV), którą uznaje się za silny antyoksydant.
Skoro woda Redox świetnie radzi sobie z wiązaniem i neutralizowaniem wolnych rodników, to ma także działanie anti-ageing – pozwala na dłużej zachować młodzieńczy wygląd. Z powodzeniem można ją wykorzystać do mycia twarzy, może być też bazą dla maseczek odżywczych czy peelingów.

  • poprawia odporność komóreki metabolizm

Woda Redox właściwości ma wiele, a jedną z nich jest poprawa metabolizmu. Każda komórka ciała produkuje energię. Osoby posiadające urządzenie do produkcji wody Redox i spożywające codziennie wodę nasyconą wodorem, dostarczają do organizmu dodatkowej dawki wodoru. Gdy ten zostaje przetransportowany do mitochondria, w których jest wytwarzana energia, komórka może pracować wydajniej, a przy okazji jest bardziej odporna.
Dietetycy podkreślają, jak ważne jest spożywanie wody w czasie stosowania diety. Generator wody Redox zapewnia stały dostęp do wody wodorowej. Jak wynika z przeprowadzonych badań, woda nasycona wodorem molekularnym nie tylko wspomaga usuwanie toksyn i wolnych rodników, lecz także wzmacnia organizm i przyczynia się do utraty zbędnych kilogramów.

  • utrzymuje homeostazę organizmu

Powodów dla których warto odstawić zwykłą wodę dla wody Redox jest wiele, np. utrzymanie homeostazy organizmu. Woda nasycona wodorem na neutralne pH, a przy tym usuwa z organizmu toksyny. Dodatkowoneutralizuje rodniki hydroksylowe i wzmacnia enzymy antyoksydacyjne, np. katalazę. To kolejne powody, dla których warto posiadać generator wody Redox – to sposób, aby zapewnić sobie dostęp do wody wodorowej.

Homeostaza organizmu jest niezwykle istotna – od niej zależy prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a zatem to, czy będzie on zdrowy. Wszelkie zaburzenia na tej płaszczyźnie objawiają się chorobami i – co za tym idzie – gorszym samopoczuciem.

Komu jest polecana woda Redox?

Wody wodorowej nie trzeba kupować w butelkach – wystarczy zaopatrzyć się w urządzenie do produkcji wody Redox. Jej spożywanie jest całkowicie bezpieczne, dlatego może ją pić każdy, i to niezależnie od wieku. Szczególnie polecana jest ona osobom, którym zależy na zachowaniu zdrowia, a także młodzieńczego wyglądu na dłużej.

Woda Redox to idealny napój również dla sportowców, np. biegaczy. Dlaczego? Liczne badania dowiodły, że wodór jest skuteczny w leczeniu m.in. sportowych przeciążeń. Dodatkowo woda wodorowa sprzyja odkwaszeniu mięśni, poprawia wydolność, a przy okazji reguluje metabolizm.

Źródło:

http://www.molecularhydrogenfoundation.org/core-information/water-a-molecule-of-life/

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org