setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Molecular Hydrogen Foundation (MHF)

5 lutego 2017 | Zobacz Video !

Molecular Hydrogen Foundation (MHF)

Wiarygoność H2

Molecular Hydrogen Foundation (MHF) – to fundacja, która powstała z przekształcenia Instytutu Badań nad Wodorem Cząsteczkowym. Jej założycielem jest Tyler LeBaron, naukowiec i wykładowca oddany badaniom nad wpływem wodoru cząsteczkowego na organizm ludzki.

Fundacja została powołana w celu prowadzenia badań, szerzenia wiedzy i dostępności informacji o zdrowotnym wpływie H2.

Wiarygodność naukową i nadzór nad najwyższym poziomem badań sprawuje Rada Naukowa fundacji w której skład wchodzą specjaliści z Japonii, Chin, USA i Europy.

Fundacja prowadzi działalność edukacyjną rozpowszechniając wyniki badań naukowych za pomocą seminariów, konferencji i szkoleń skupionych na terapeutycznym działaniu wodoru cząsteczkowego na organizm człowieka. Szkolenia MHF mają 3 poziomy, ukończenie każdego z nich potwierdzane jest osobnym certyfikatem.

Celem fundacji jest również szerzenie wiedzy o terapeutycznym wpływie wodoru cząsteczkowego wśród lekarzy i naukowców. Od kilku lat obserwujemy niezwykły rozwój badań i publikacji na temat H2 dlatego współpracę z MHI traktujemy poważnie i stawiamy na dalszy upowszechnianie wiedzy w zakresie terapii wodorem cząsteczkowym. Większość dostępnych prac badawczych wraz ze źródłami można znaleźć na stronie fundacji.

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org