setTimeout("ga('send','event','Engaged users','More than 10 seconds')",10000);

Generator aktywnego wodoru

14 stycznia 2018 |

Generator aktywnego wodoru

Czym jest generator aktywnego wodoru i dlaczego warto go zakupić?

Wodę pijemy codziennie, ale tylko nieliczni zastanawiają się, jaki wpływ wywiera ona na ich samopoczucie. Jeżeli na co dzień chcesz sięgać po wodę, która pozwoli Ci na dłużej zachować zdrowie, czas zainteresować się generatorem wodoru.

Składasz się głównie z… wody!

Czy wiesz, że około 70% masy dorosłego człowieka to woda? W przypadku niemowlaków zawartość wody w organizmie jest jeszcze wyższa i wynosi 80%. Skoro wody jest w naszym organizmie najwięcej, to warto zwrócić uwagę na jakość tej, którą pijemy. Tymczasem robi to niewiele osób. Jeżeli kupujesz wodę w butelkach, to powinieneś wiedzieć, że nie zawsze jest ona bogata w minerały, które są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Gdy mowa o wodzie i jej wpływie na ludzki organizm, to warto wspomnieć o pracy japońskich naukowców, którzy od lat 80-tych ubiegłego wiekubadają właściwości wodoru molekularnego H2. Dzięki ich pracy dziś wiadomo, że woda nasycona wodorem (woda Redox) jest zdrowa jej regularne spożywanie ma korzystny wpływ na organizm człowieka. W jaki sposób zapewnić sobie stały dostęp do wody wodorowej? Posiadając urządzenie do produkcji wody Redox.

Jak działa generator wodoru?

Generator wodoru to urządzenie, które służy do wytwarzania wody nasyconej wodorem. Dostępne na rynku urządzenia można zasilać bezpośrednio z wodociągu lub uzupełniać ich zbiorniki. Niektóre są tak skonstruowane, że nasycenie wody wodorem odbywa się po wykonaniu zaledwie jednej czynności – wciśnięcia odpowiedniego guzika.

Aby generator aktywnego wodoru działał prawidłowo, warto pamiętać o kilku prostych zasadach:

  • Regularnej wymianie filtru (zależy przede wszystkim od częstotliwości używania urządzenia). To właśnie on usuwa z wody pestycydy, chlor i szkodliwe metale np.: rtęć, arsen i nikiel, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu osadzaniu się kamienia.
  • Używaniu wody o temperaturze pokojowej. Gorąca woda może uszkodzić zarówno filtr, jak i samo urządzenie, czyli generator wody Redox.
  • Używaniu oczyszczonej wody. Woda zanieczyszczona również może spowodować uszkodzenie generatora.

W praktyce zatem obsługa generatora nie jest skomplikowana, a on sam zapewnia stały dostęp do wody Redox, czyli wody nasyconej wodorem.

Dlaczego warto wybrać generator aktywnego wodoru?

Aby zaopatrzyć się z wodę wodorową, masz dwie możliwości: zakup wody butelkowanej, która jest nasycona wodorem lub zainwestowanie w urządzenie do produkcji takiej wody. Bardziej opłacalne jest drugie rozwiązanie – to sposób, aby zapewnić sobie i całej rodzinie stały dostęp do wody wodorowej. Choć generator wodoru to sporywydatek, to jednak jednorazowy. To nie wszystko – urządzenie może pracować niezawodnie przez wiele lat – wystarczy tylko pamiętać o regularnej wymianie filtrów.

Generator aktywnego wodoru jest zatem rozwiązaniem tańszym (bo koszt zakupu jest jednorazowy), a do tego przyjaznym środowisku naturalnemu – zostaje wyeliminowany problem z plastikowymi butelkami po wodzie. Jak wyliczył producent Generatora RaRa, dzienny koszt zaopatrzenia się w wodę wodorową z oferowanego przez niego urządzenia do produkcji wody Redox, wynosi zaledwie 5 zł, a inwestycja zwraca się już po 2 latach.

Woda Redox – zadbaj o siebie

Poza korzyściami finansowymi i ekologicznymi, warto mieć na uwadze także właściwości wody Redox. Urządzenie do produkcji wody Redox pozwala mieć stały dostęp do wody nasyconej wodorem. Ta zaś, co zostało potwierdzone badaniami, wpływa korzystnie na organizm człowieka. Aby jednak mówić o terapeutycznych właściwościach wody Redox, musi ona być nasycona wodorem molekularnym o stężeniu co najmniej 1,2 mg/L. Tylko wówczas jest ona skutecznym selektywnym antyoksydantem. Jeżeli Twoim celem jest urządzenie do produkcji wody Redox i jesteś na etapie zapoznawania się z ofertą producentów, zwróć uwagę na to, czy otrzymasz gwarancję, że przy prawidłowym użytkowaniu generatora będzie wytwarzana woda o stężeniu uznanym za terapeutyczne.

Dlaczego woda Redox to optymalne rozwiązanie? Jej regularne spożywanie to szereg korzyści, a to dlatego, że ta woda:

  • Usuwa wolne rodniki. Nadmiar wolnych rodników odbija się nie tylko na naszym wyglądzie – organizm się starzeje, zatem widoczne są zmarszczki – lecz także samopoczuciu. Gdy wolnych rodników w organizmie jest za dużo, może dojść do rozwoju jednej z groźnych chorób, np. miażdżycy. Woda Redox to selektywny antyoksydant – usuwa ona wolne rodniki i tym samym pozwala skutecznie zachować zarówno młodość, jak i zdrowie.
  • Ma wpływ na produkcję antyoksydantów. Przeciwutleniacze, czyli właśnie antyoksydanty, to związki, które odgrywają w organizmie człowieka bardzo ważną rolę – od odpowiedzialne za usuwanie wolnych rodników. Generator wody Redox to źródło cennej wody z wodorem, która wykazuje korzystny wpływ na produkcję antyoksydantów.
  • Pozytywnie wpływa na metabolizm komórek. Wodór znajdujący się w wodzie Redox jest transportowany m.in. do mitochondriów. Tam jest on wykorzystywany w licznych procesach, których przeprowadzenie wpływa na wydajność pracy i odporność komórki. W efekcie poszczególne komórki pracują sprawniej.

Wymienione właściwości wody Redox to oczywiście nie wszystkie, które są dziś znane. Wiadomo jednak, że jej spożywanie ma korzystny wpływ na zdrowie.

Jak korzystać z generatora aktywnego wodoru?

Jeżeli zakupisz urządzenie do produkcji wody Redox, to wodą wodorową możesz nie tylko gasić pragnienie. Jej zastosowanie jest znacznie szersze – specjaliści zalecają korzystać z niej:

  • do mycia owoców i warzyw – skutecznie oczyszcza ona owoce i warzywa z zanieczyszczeń (w tym pestycydów), a dodatkowo przedłuża ich świeżość,
  • przy pielęgnacji ciała i włosów – woda Redox oczyszcza skórę z wolnych rodników i zapobiega wypadaniu włosów,
  • do przygotowywania napojów i przyrządzania potraw – wzbogaca smak zarówno napojów, jak i potraw.

Woda Redox jest przy tym w pełni bezpieczna – mogą ją spożywać osoby w różnym wieku, zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Nie jest też możliwe przedawkowanie wodoru – nadmiar nie jest kumulowany w organizmie, ale systematycznie z niego usuwany, dzięki czemu nie ma mowy o skutkach ubocznych.

Źródło:

http://www.molecularhydrogenfoundation.org/water-ionizers-and-hydrogen-water-generators/

Woda wodorowa w Twoim domu

Nowoczesny generator wody wodorowej dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej na stronie:

www.molecularhydrogenfoundation.org